-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Суха медична плівка та плівка медична термографічна
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-010533-a
Завершена
468 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
32d8167f1fef40c1b33789cb1b62327d
Внутрішній номер закупівлі:
29789298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-010533-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000381
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, Троїцька, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ломакіна Наталья Анатоліївна +380542665807 sokl_econom@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
468 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 16:55 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 16:55 - 21.07.2026 16:59
Аукціон:
з 22.07.2026 15:47
Період кваліфікації:
21.07.2026 16:59 - 24.07.2026 10:21
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴468 500.00 Суха медична плівка та плівка медична термографічна