• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Човни типу "аутригер" для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)

Завершена

500 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 6c39ff2dea2d407396b43273e38490c3
Внутрішній номер закупівлі: 29788612
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-009848-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 anzhela.ratushna.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34520000-8 ЧовниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 16:00 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 16:00 - 23.07.2026 10:00
Аукціон: з 24.07.2026 14:50
Період кваліфікації: 23.07.2026 10:00 - 24.07.2026 12:45
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Човни типу "аутригер" для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на човнах "Дракон" в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (3702)