• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту тротуару на вулиці Кауркова від провулку Озерного до зупинки «Магазин Смак» в місті Нововолинськ Володимирського району Волинської області. Код ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Інформація про технічні та якісні характеристики: детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інші вимоги зазначено в тендерній документації. Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та доповненнями

Торги не відбулися

1 650 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 0953ed7602c64d639ac6e19f2f22ffdd
Внутрішній номер закупівлі: 29788468
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-009642-a   
Замовник: ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОВОЛИНСКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Хижук Ліна +380679862961 vukg@nov-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 650 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 15:53 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 15:53 - 19.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 15:17
Період кваліфікації: 19.07.2026 00:00 - 23.07.2026 13:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 650 000.00 Послуги з поточного ремонту тротуару на вулиці Кауркова від провулку Озерного до зупинки «Магазин Смак» в місті Нововолинськ Володимирського району Волинської області Код ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь