-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
код ДК 021:2015: 03450000-9 — Розсадницька продукція: придбання багаторічних дерев (ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева: клен польовий з системою фіксації рослин та дренажно-аераційною системою)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-009649-a
Завершена
1 359 748.33
UAH без ПДВ
Номер:
9ee6a41dc65d45dd8c90623cb1fbeed9
Внутрішній номер закупівлі:
29788412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-009649-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ящук Ірина Олексіївна 380577250285 tenderkhzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 359 748.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 15:53 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 15:53 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 13:42 - 20.07.2026 14:05
Період кваліфікації:
20.07.2026 14:05 - 27.07.2026 10:52
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 359 748.33 код ДК 021:2015: 03450000-9 — Розсадницька продукція: придбання багаторічних дерев (ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева: клен польовий з системою фіксації рослин та дренажно-аераційною системою)