-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Колючий дріт «Єгоза» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-009369-a
Торги не відбулися
25 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
101141d5c5034ba188c3d6ba17358f3a
Внутрішній номер закупівлі:
29788139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-009369-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Корольов Ілля Миколайович 380612239347 i.korolov@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 15:40 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 15:40 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:22
Період кваліфікації:
18.07.2026 00:00 - 10.08.2026 16:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 625.00 ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Колючий дріт «Єгоза» для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")