-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ скраплений
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-009097-a
Завершена
8 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
74b4e82306974f0790c340697a7d0bd3
Внутрішній номер закупівлі:
29787881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-009097-a
Замовник:
Національний заповідник "Софія Київська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498145
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Кириленко +0442786082 bpp_sophia@i.ua https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-06-29-010121-a)
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
газ скраплений
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЄНТУС РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38927250
-
Контактна особа:
+380444943111
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, смт, Фастівський р-н селище міського типу Чабани вул.Покровська будинок 162
Ціна пропозиції
8 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.07.2026 15:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
96f2d885731b4460a5a6efc2947151a9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-10-009097-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЄНТУС РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38927250
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, смт, Фастівський р-н селище міського типу Чабани вул.Покровська будинок 162
Номер договору:
17543
Сума договору:
8 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
газ скраплений: 40.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
10.07.2026 15:26
Статус:
Підписаний