-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття транспортної мережі (інв. № 072558, 200005, 072150, 068545, 101986, 060159), інженерних мереж (інв. № 100618, 070280, 070396, 070057, 070397), причалів (інв. № 057154, 062514) Одеської філії ДП «АМПУ»
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-008986-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 21 день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 21 день назад
4 812 509.58
UAH без ПДВ
Номер:
555390be6607437aa76b7741d3bd1908
Внутрішній номер закупівлі:
29787735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-008986-a
Замовник:
Одеська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728457
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, Митна пл. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сімонов Костянтин Сергійович 380487294151 sks@ods.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 812 509.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 15:24 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 15:24 - 18.07.2026 10:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:58
Період кваліфікації:
18.07.2026 10:00 - 12.08.2026 10:49
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9ccdf770fc684f27847ab1134243006a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
12.08.2026 року Учасник ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА ПАРИТЕТБУДІНВЕСТ» був визнаний переможцем закупівлі закупівлі: Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття транспортної мережі (інв. № 072558, 200005, 072150, 068545, 101986, 060159), інженерних мереж (інв. № 100618, 070280, 070396, 070057, 070397), причалів (інв. № 057154, 062514) Одеської філії ДП «АМПУ» (Інші завершальні будівельні роботи за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6 ).
Відповідно до Листа від 31.08.2026 №19-06-01.01-23/121 підрозділом-ініціатором переглянуто потребу в закупівлі: Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття транспортної мережі (інв. № 072558, 200005, 072150, 068545, 101986, 060159), інженерних мереж (інв. № 100618, 070280, 070396, 070057, 070397), причалів (інв. № 057154, 062514) Одеської філії ДП «АМПУ» (Інші завершальні будівельні роботи за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6 ), враховуючи вимоги наказу ДП «АМПУ» від 14.08.2023 № 108/10 «Про оптимізацію фінансових витрат ДП «АМПУ на період воєнного стану» (зі змінами) та з урахуванням протоколу рішення робочої групи з розгляду питань у сфері планування закупівель товарів, робіт і послуг ДП «АМПУ» від 18.08.2026р, було повідомлено про відсутність подальшої потреби в закупівлі послуг.
6. В зв’язку з вищевикладеним, керуючись пп.1 п. 50 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178, Уповноважена особа прийняла рішення про відміну даної процедури закупівлі: Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття транспортної мережі (інв. № 072558, 200005, 072150, 068545, 101986, 060159), інженерних мереж (інв. № 100618, 070280, 070396, 070057, 070397), причалів (інв. № 057154, 062514) Одеської філії ДП «АМПУ» (Інші завершальні будівельні роботи за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6 ) на підставі відсутності потреби в закупівлі послуг.
Період оскарження:
31.08.2026 17:27 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 17:27
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴4 812 509.58 Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття транспортної мережі (інв. № 072558, 200005, 072150, 068545, 101986, 060159), інженерних мереж (інв. № 100618, 070280, 070396, 070057, 070397), причалів (інв. № 057154, 062514) Одеської філії ДП «АМПУ» (Інші завершальні будівельні роботи за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6 )