-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо ( природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-01-18-001665-b
Завершена
630 812.00
UAH з ПДВ
Номер:
8eb8d9605c184cc78d20e129c5d6ef82
Внутрішній номер закупівлі:
2978704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-18-001665-b
Замовник:
Тульчинський коледж культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
п.4 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі"
Очікувана вартість:
630 812.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
50223 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ВІННИЦЯГАЗ-ЗБУТ
Оскарження: 18.01.2019 17:46 - 03.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Миколишена Алла Миколаївна 0432-68-87-60
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Костя Широцького,24
Оскарження: 18.01.2019 17:46 - 03.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
630 812.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2019 18:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b359a6fb8b34436a95134d7fd3626036
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-18-001665-b-a1
Постачальник:
ТОВ " ВІННИЦЯГАЗ-ЗБУТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Миколишена Алла Миколаївна 0432-68-87-60
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Костя Широцького,24
Номер договору:
1141025УВ7ЕВО29
Сума договору:
630 812.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
06.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний