-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Проєктування: «Капітальний ремонт (аварійно відновлювальні роботи) системи телевимірювання приєднань 330-750 кВ на ПС 750 кВ, Дніпропетровська обл., Кам’янський район» 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-008088-a
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Торги не відбулися
200 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
405290b14514420aabdc4d10a3349d34
Внутрішній номер закупівлі:
29786825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-008088-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Уманець Ольга Андріївна 380442491838 Umanets.OA@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 14:49 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 14:49 - 27.07.2026 12:00
Аукціон:
з 28.07.2026 11:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Проєктування: «Капітальний ремонт (аварійно відновлювальні роботи) системи телевимірювання приєднань 330-750 кВ на ПС 750 кВ, Дніпропетровська обл., Кам’янський район» 71320000-7 Послуги з інженерного проектування