-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя кобальт-поліетилен
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-007925-a
Завершена
1 994 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fd3c59212bc048609f19f534f100ec73
Внутрішній номер закупівлі:
29786690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-007925-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 994 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 14:42 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 14:42 - 18.07.2026 01:00
Аукціон:
з 20.07.2026 12:44
Період кваліфікації:
18.07.2026 01:00 - 21.07.2026 13:26
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 994 000.00 Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації з парою тертя кобальт-поліетилен