• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із фізичної охорони нежитлової будівлі за адресою: вул. Лізи Чайкіної, буд. 17 у м. Кременчуці

Торги не відбулися

210 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 0183b1bd771c44e0941a80b6cd1187c9
Внутрішній номер закупівлі: 29785543
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-006797-a   
Замовник: Комунальне госпрозрахункове житлово-експлуатаційне підприємство "Автозаводське"
Контактна особа: Калайко Ростислав Олегович 380673154138 rostislavolegovich049@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 13:56 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 13:56 - 18.07.2026 15:00
Аукціон: з 20.07.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴210 000.00 Послуги із фізичної охорони нежитлової будівлі за адресою: вул. Лізи Чайкіної, буд. 17 у м. Кременчуці