-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-006576-a
Завершена
107 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
e69f1484e7904ca1981777748e873d5d
Внутрішній номер закупівлі:
29785324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-006576-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26553305
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Миру, 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сулковська Марина Володимирівна +380534844821 koms_poliklinika@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
107 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 13:52 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 13:52 - 18.07.2026 13:50
Аукціон:
з 20.07.2026 14:41
Період кваліфікації:
18.07.2026 13:50 - 20.07.2026 09:43
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 100.00 Лабораторні реактиви