• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Авраамівська, 13 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

Завершена

1 260 500.26 UAH з ПДВ
Номер: 3f310b99b6bd435586f33d1da5c908e2
Внутрішній номер закупівлі: 29784513
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-005759-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Контактна особа: Світлана Куликова +380484175221 tender.ugha31@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 260 500.26 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Авраамівська, 13 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Код ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.07.2026
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл Ізмаїльського району, по вул. Авраамівська, 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІЗМАЇЛАГРОШЛЯХБУД"
Ціна пропозиції 1 260 500.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.07.2026 13:04
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a3b9374b9c1f4c409a19abd5579edf13
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-10-005759-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ІЗМАЇЛАГРОШЛЯХБУД"
Номер договору: 418
Сума договору: 1 260 500.26 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 050 416.88 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 09.07.2026 13:01
Статус:
Підписаний
docx
16_ДЦ_ЛК1_07-01-01.docx
doc
вул. Авраамівська, 13.doc
doc
Додаток 3 до Авраамівська, 13.doc
docx
16_ДЦ_ДЦ_3.docx
docx
16_ДЦ_ЗКР_5.docx
docx
16_ДЦ_ПВР.docx
docx
16_ДЦ_ДФ_07-01-01.docx