-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плата обробки та керування сигналами для ультразвукової діагностичної системи Samsung HS50 (33112000-8) (ДК 021: 2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-005457-a
Завершена
142 380.00
UAH без ПДВ
Номер:
28d0a534170c462e9881d87972b7fc3e
Внутрішній номер закупівлі:
29784207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-005457-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982940
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, місто Ковель, вул.Олени Пчілки, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Свистун +380504692560 mtmo_tender11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 380.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 12:46 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 12:46 - 20.07.2026 08:00
Аукціон:
з 21.07.2026 12:03
Період кваліфікації:
20.07.2026 08:00 - 20.07.2026 16:05
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 380.00 Плата обробки та керування сигналами для ультразвукової діагностичної системи Samsung HS50 (33112000-8) (ДК 021: 2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини)