-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Провід
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-005202-a
Торги не відбулися
4 790.00
UAH без ПДВ
Номер:
c90fa4547fe244478233c9b66fbed225
Внутрішній номер закупівлі:
29783946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-005202-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Фоменко Яна Iгорiвна 380472333347 YFomenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 790.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 12:32 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 12:32 - 18.07.2026 14:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 790.00 Провід