-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-004951-a
Торги не відбулися
89 136.67
UAH без ПДВ
Номер:
c79cbd24c10349259cb2b52c6efbd65d
Внутрішній номер закупівлі:
29783689
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-004951-a
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38120000-2 Метеорологічні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 136.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 12:22 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 12:22 - 19.07.2026 12:24
Аукціон:
з 20.07.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 136.67 Метеостанція Vantage Pro2, бездротова версія (Davis) в комплектації з датчиком потокової передачі даних WeatherLink Live Davis 6100 та датчиком сонячної радіації 6450 (Davis)