-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) кранів
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-003435-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Завершена
184 419.00
UAH без ПДВ
Номер:
2542d25b66cb49c6b80b836f6bc60b91
Внутрішній номер закупівлі:
29782214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-003435-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
184 419.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 11:21 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 11:21 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 12:50 - 20.07.2026 13:19
Період кваліфікації:
20.07.2026 13:19 - 23.07.2026 10:28
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴184 419.00 Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) кранів