• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Комплект для стабілізації поперекового та грудного відділів хребта

Завершена

2 015 700.00 UAH без ПДВ
Номер: 6ce4168689ed4bfcb524061954593d96
Внутрішній номер закупівлі: 29781625
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-002851-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Бузницька Наталія Василівна 380445277756 NBuznytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 015 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 10:59 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 10:59 - 18.07.2026 10:00
Аукціон: 20.07.2026 13:18 - 20.07.2026 13:41
Період кваліфікації: 20.07.2026 13:41 - 22.07.2026 11:34
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 015 700.00 Комплект для стабілізації поперекового та грудного відділів хребта