-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля гранульоване активоване
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-001757-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
7 068 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
db5b58fc94df4f48ae3378c2fe39b2ad
Внутрішній номер закупівлі:
29780557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-001757-a
Замовник:
Житомирводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344065
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Чуднівська, 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Дейнекіна +380952834717 deinekina@vodokanal.zt.ua https://vodokanal.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 068 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 10:15 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 10:15 - 19.08.2026 10:00
Аукціон:
31.08.2026 12:50 - 31.08.2026 13:13
Період кваліфікації:
з 31.08.2026 13:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 068 600.00 Вугілля гранульоване активоване