-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт герметизації стиків зовнішніх стінових панелей житлового будинку № 19 на бульварі Миколи Руденка в Святошинському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-001715-a
Торги не відбулися
31 795.00
UAH без ПДВ
Номер:
8b239d4944134715aa1f0c27986cc106
Внутрішній номер закупівлі:
29780509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-001715-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
31 795.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 10:13 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 10:13 - 18.07.2026 18:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 795.00 Поточний ремонт герметизації стиків зовнішніх стінових панелей житлового будинку № 19 на бульварі Миколи Руденка в Святошинському районі м. Києва