-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-001326-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
Торги не відбулися
57 286.48
UAH без ПДВ
Номер:
d875b72374bd4a53814d44a9c46fa999
Внутрішній номер закупівлі:
29780109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-001326-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
57 286.48 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 09:55 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 09:55 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 286.48 Послуги з дослідження факторів виробничого середовища на робочих місцях