-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування апарату для анестезії Leon та Leon Plus
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-000431-a
Завершена
283 682.44
UAH без ПДВ
Номер:
56d267efd96e4dd0bd271ea58ddaa35c
Внутрішній номер закупівлі:
29779224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-000431-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
283 682.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 09:00 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 09:00 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 14:03
Період кваліфікації:
20.07.2026 00:00 - 20.07.2026 13:19
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴283 682.44 Послуги з технічного обслуговування апарату для анестезії Leon та Leon Plus