• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт лабораторного кабінету фізики НУШ Чернівецької гімназії №5 «Інтеграл». по вул. Руська, 228-А м. Чернівці

Торги не відбулися

525 434.17 UAH без ПДВ
Номер: 3e07930cf31d4d1599b69febb88dd0b1
Внутрішній номер закупівлі: 29778756
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-011965-a   
Замовник: Чернівецька гімназія № 5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Контактна особа: Світлана Небельська +380660428564 cvintegral@ukr.net http://lubystok.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 525 434.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 23:03 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 23:03 - 24.07.2026 00:00
Аукціон: з 24.07.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴525 434.17 Капітальний ремонт лабораторного кабінету фізики НУШ Чернівецької гімназії №5 «Інтеграл». по вул. Руська, 228-А м. Чернівці