-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-44220000-8 – Столярні вироби (двері розсувні герметичні засклені з автоматичним приводом (1400х2200) HPL з доставкою та монтажем)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011738-a
Асортимент, кількість товару та інші умови закупівлі визначені у тендерній документації та додатках до неї. Тендерна документація додається . Згідно умов цієї процедури закупівлі, тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу , що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону
Завершена
195 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
e6dd3b5394b649d58966a38ef08f52ff
Внутрішній номер закупівлі:
29778530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011738-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001185
-
Адреса:
48500, Україна, Тернопільська область, м. Чортків, вул. Дмитра Пігута, 31 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Віталійович Бган +380984569542 chortkivckrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 20:50 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 20:50 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 12:09
Період кваліфікації:
20.07.2026 00:00 - 24.07.2026 19:02
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 200.00 ДК 021:2015-44220000-8 – Столярні вироби (двері розсувні герметичні засклені з автоматичним приводом (1400х2200) HPL з доставкою та монтажем)