-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини для ремонту техніки спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011442-a
Завершена
995 652.50
UAH без ПДВ
Номер:
61ca84ca7f1546afa44484854f5c68ca
Внутрішній номер закупівлі:
29778235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011442-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Хитрий Максим Григорович +380444544284 vosr.gus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
995 652.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 18:55 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 18:55 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 14:09
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:00 - 17.07.2026 11:26
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴995 652.50 Двигуни та їх частини