• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини для ремонту техніки спеціального призначення

Завершена

606 187.52 UAH без ПДВ
Номер: 0ea18930c7a54978920f59ec6b1251f6
Внутрішній номер закупівлі: 29777976
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-011186-a   
Замовник: Головне управління справами Міністерства оборони України
Контактна особа: Хитрий Максим Григорович +380444544284 vosr.gus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 606 187.52 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 17:54 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 17:54 - 17.07.2026 00:00
Аукціон: з 17.07.2026 11:26
Період кваліфікації: 17.07.2026 00:00 - 17.07.2026 14:04
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴606 187.52 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів