-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікно металопластикове 1100*1100 мм
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011142-a
Торги не відбулися
5 800.33
UAH без ПДВ
Номер:
04b35c9ebb674f52b29a48dcf9ba68ad
Внутрішній номер закупівлі:
29777932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011142-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколюк Роман Олександрович 380978486922 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 800.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 17:46 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 17:46 - 17.07.2026 09:00
Аукціон:
з 20.07.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 800.33 Вікно металопластикове 1100*1100 мм