• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання

Процедура закупівлі – відкриті торги, проводиться відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства.. Очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначена без урахування податку на додану вартість. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів. Критеріями оцінки є ціна. Питома вага критерію становить 100%. Ціна тендерної пропозиції – ціна пропозиції без урахування ПДВ. У разі, якщо учасником - переможцем процедури закупівлі є учасник – платник ПДВ, при укладанні договору про закупівлю сума ПДВ буде додаватися до ціни пропозиції без врахування ПДВ відповідно до законодавства України. Мова тендерної пропозиції учасника – українська (детально зазначено у п.7 Розділу І «Загальні положення» тендерної документації). Інша інформація зазначена у тендерній документації.

Завершена

401 041.69 UAH без ПДВ
Номер: 781655c6d0e54b84be7a6e9137684a36
Внутрішній номер закупівлі: 29777767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-010984-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Скробач О. М. 0322263022 tender@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 401 041.69 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 17:22 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 17:22 - 18.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 12:13
Період кваліфікації: 18.07.2026 00:00 - 24.07.2026 09:00
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴401 041.69 Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання