• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Лічильники газу в асортименті

Торги не відбулися

183 916.67 UAH без ПДВ
Номер: 470a829f0f7d4fbd8652e4c836d3e039
Внутрішній номер закупівлі: 29777694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-010907-a   
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Контактна особа: Людмила Юрчишин +380322293049 lyudok1412@gmail.com https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 183 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 17:14 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 17:14 - 26.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 13:36
Період кваліфікації: 26.07.2026 00:00 - 07.08.2026 10:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴183 916.67 Лічильники газу в асортименті