-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Київський регіон)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-010199-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
150 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ea52d017d17a4ab0a924fafcc1e8236c
Внутрішній номер закупівлі:
29776978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-010199-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексенко Вікторія Ростиславівна 380733061136 oleksenko-vr@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:32 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:32 - 17.07.2026 23:00
Аукціон:
20.07.2026 13:31 - 20.07.2026 14:06
Період кваліфікації:
20.07.2026 14:06 - 23.07.2026 11:44
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Електронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Київський регіон)