-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П»
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-010198-a
Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Торги не відбулися
107 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
907a12f29ebd43d4875d67d18ce689e1
Внутрішній номер закупівлі:
29776970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-010198-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Заволока Анна Богданівна 380972508086 AZavoloka@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
107 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:32 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:32 - 17.07.2026 17:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 333.33 Олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П»