-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підписка на сервіс технічної підтримки EVS
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-010021-a
Завершена
1 985 417.50
UAH без ПДВ
Номер:
e743b9fee7cc40e99a08a0e71ce2d2a4
Внутрішній номер закупівлі:
29776816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-010021-a
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 985 417.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:25 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:25 - 19.07.2026 15:00
Аукціон:
з 20.07.2026 13:36
Період кваліфікації:
19.07.2026 15:00 - 21.07.2026 15:27
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 985 417.50 Підписка на сервіс технічної підтримки EVS