-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-322_60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення обладнання цементувальних флотів)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-009408-a
Торги не відбулися
8 247 240.00
UAH без ПДВ
Номер:
58bb40452554424ab83d15343ff2b080
Внутрішній номер закупівлі:
29776184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-009408-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Гетя +380444612959 roman.getia@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 247 240.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 15:55 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 15:55 - 17.07.2026 15:00
Аукціон:
з 20.07.2026 12:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 247 240.00 60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги з перевезення обладнання цементувальних флотів)