-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини для ремонту техніки спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-009368-a
Завершена
997 873.03
UAH без ПДВ
Номер:
b651d17b19134b0c8722922c3c88266a
Внутрішній номер закупівлі:
29776148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-009368-a
Замовник:
Головне управління справами Міністерства оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978319
-
Адреса:
03168, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітрофлотський 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Хитрий Максим Григорович +380444544284 vosr.gus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
997 873.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:00 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:00 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:13
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:00 - 18.07.2026 13:31
Період завантаження договору:
24.07.2026 00:00 - 03.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴997 873.03 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів