-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бетон
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-009266-a
Завершена
676 067.00
UAH без ПДВ
Номер:
1df5a3b25f4142859e1d1596ff912699
Внутрішній номер закупівлі:
29776050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-009266-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Огребчук Галина Іванівна 0363664620 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
676 067.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 15:49 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 15:49 - 17.07.2026 14:00
Аукціон:
з 20.07.2026 14:12
Період кваліфікації:
17.07.2026 14:00 - 28.07.2026 15:17
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴676 067.00 Бетон