-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення експертного обстеження та технічного огляду вантажопідіймальних механізмів
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-008966-a
Торги відмінено
723 864.50
UAH без ПДВ
Номер:
64af1ea04d584039b7cbca39bf5be6b5
Внутрішній номер закупівлі:
29775746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-008966-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
723 864.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 15:41 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 15:41 - 19.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 13:54 - 20.07.2026 14:53
Період кваліфікації:
з 20.07.2026 14:53
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
565166679c914c62b9a2a5aaa4018c1b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
19.08.2026 13:14 - 30.08.2026 00:00
Дата опублікування:
19.08.2026 13:14
Дата виконання:
30.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴723 864.50 Послуги з проведення експертного обстеження та технічного огляду вантажопідіймальних механізмів