• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ( нежитлові приміщення ) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28

Торги не відбулися

1 510 101.00 UAH без ПДВ
Номер: 64419233d32f4490b5aa6e89713c7df1
Внутрішній номер закупівлі: 29775531
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-008744-a   
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Лисенко Владислав Євгенійович 380342596580 1dprz.if@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 510 101.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 15:36 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 15:36 - 27.07.2026 00:00
Аукціон: з 27.07.2026 15:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 510 101.00 Капітальний ремонт даху адміністративного будинку "А", та депо "Б" та пожежного депо 6 ДПРЧ 1 ДПРЗ ( нежитлові приміщення ) за адресою м. Калуш, вул. Євшана, 28