-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітор пацієнта з візком у комплекті, монітор пацієнта
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007802-a
Завершена
674 883.33
UAH без ПДВ
Номер:
d334c09a55c4496d87eb4714889de976
Внутрішній номер закупівлі:
29774598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-007802-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, бульвар Марії Примаченко, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юшков Павло Олексійович 380612362293 tron.g.i@zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
674 883.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:54 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:54 - 17.07.2026 08:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:34
Період кваліфікації:
17.07.2026 08:00 - 23.07.2026 14:58
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴674 883.33 Монітор пацієнта з візком у комплекті, монітор пацієнта