-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007104-a
Торги не відбулися
1 029 014.17
UAH без ПДВ
Номер:
a48f47d8ca8e4e82b1852018b2316fa3
Внутрішній номер закупівлі:
29773906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-007104-a
Замовник:
ГОЛИШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24177832
-
Адреса:
35315, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Голишів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Дем'янова +380980037565 golyshivzakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 029 014.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:27 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:27 - 17.07.2026 08:00
Аукціон:
з 20.07.2026 14:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 029 014.17 Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи