-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
АЦЕТОНІТРИЛ CHROMASOLV®, ДЛЯ ВЕРХ, ГРАДІЄНТНИЙ, >=99.9%, 2.5 Л
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-006904-a
Завершена
22 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d1f362ea074a46c38d3610192c27a84a
Внутрішній номер закупівлі:
29773709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-006904-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30412578
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Незалежності, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Коробка +380509664884 mgc.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:19 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:19 - 17.07.2026 10:00
Аукціон:
20.07.2026 13:58 - 20.07.2026 14:21
Період кваліфікації:
20.07.2026 14:21 - 20.07.2026 14:52
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 000.00 АЦЕТОНІТРИЛ CHROMASOLV®, ДЛЯ ВЕРХ, ГРАДІЄНТНИЙ, >=99.9%, 2.5 Л