-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля морозильної камери для забезпечення умов виконання наукової теми, що проводиться на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-006660-a
Торги не відбулися
30 415.83
UAH без ПДВ
Номер:
cb1ec14e6ac34148be2ca27344532390
Внутрішній номер закупівлі:
29773454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-006660-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 415.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:08 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:08 - 17.07.2026 10:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 415.83 Код ДК 021:2015 - 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (закупівля морозильної камери для забезпечення умов виконання наукової теми, що проводиться на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка)