-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Контргайка сталева, різьба коротка сталева
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-005250-a
Завершена
4 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c996fb4b24848748da013d5cf44044d
Внутрішній номер закупівлі:
29772058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-005250-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Старий Поділ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Романюк Наталія Анатоліївна 380504374356 rattat@ukr.net http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 12:45 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 12:45 - 31.07.2026 13:00
Аукціон:
03.08.2026 15:02 - 03.08.2026 15:25
Період кваліфікації:
03.08.2026 15:25 - 04.08.2026 09:43
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 500.00 Контргайка сталева, різьба коротка сталева