-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Штампи за ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (30192153-8 Штампи).
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-005192-a
Торги не відбулися
3 019.98
UAH без ПДВ
Номер:
5b4fe308f7cd4517b32f6e7b0d976255
Внутрішній номер закупівлі:
29771989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-005192-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бортницька Лілія Володимирівна 380442413167 l.bortnytska@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 019.98 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 12:42 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 12:42 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 14:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 019.98 Штампи за ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (30192153-8 Штампи)