-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до онлайн-сервісів віртуальної АТС з правом користування програмною продукцією.
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-004750-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Торги не відбулися
64 583.33
UAH без ПДВ
Номер:
51b5516431524c5fb8cbf84b2ffde56e
Внутрішній номер закупівлі:
29771563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-004750-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Олена Геннадіївна 380562339500 tender.dnepr.po@ukr.net http://www.m.mechnikova.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
64 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 12:16 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 12:16 - 22.07.2026 17:00
Аукціон:
з 23.07.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 583.33 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до онлайн-сервісів віртуальної АТС з правом користування програмною продукцією.