• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: суміш клейова цементна для облицювальної плитки; ДК 021:2015: 44111200-3 – Цемент: суміш цементно-піщана; ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: смуга сталева; ДК 021:2015: 44111200-3 – Цемент: цемент; ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка кладочна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: емаль ПФ-115; ДК 021:2015: 44111100-2- Цегла: цегла)

Завершена

247 020.47 UAH без ПДВ
Номер: 12f0ea1c77fa46c5b42dfbc8fcf5fc96
Внутрішній номер закупівлі: 29770463
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-003658-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Контактна особа: Надія Миколаївна Кривоноженкова 380573931654 tender_2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 247 020.47 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 11:33 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 11:33 - 18.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 12:19
Період кваліфікації: 18.07.2026 00:00 - 21.07.2026 15:13
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴247 020.47 ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: суміш клейова цементна для облицювальної плитки; ДК 021:2015: 44111200-3 – Цемент: суміш цементно-піщана; ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: смуга сталева; ДК 021:2015: 44111200-3 – Цемент: цемент; ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка кладочна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: емаль ПФ-115; ДК 021:2015: 44111100-2- Цегла: цегла)