-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ультразвуковий дефектоскоп
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-003535-a
Торги не відбулися
106 583.33
UAH без ПДВ
Номер:
76050ad9b1504c8ea19257eb87eaa765
Внутрішній номер закупівлі:
29770333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-003535-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
106 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 11:38 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 11:38 - 17.07.2026 09:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴106 583.33 Ультразвуковий дефектоскоп