• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вхідних груп житлового будинку № 9 на вулиці Василя Стуса в Святошинському районі м. Києва

Завершена

451 148.33 UAH без ПДВ
Номер: d5344899ffeb47fa91d39faa495aa423
Внутрішній номер закупівлі: 29769911
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-003102-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 451 148.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 11:10 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 11:10 - 17.07.2026 18:00
Аукціон: з 20.07.2026 14:44
Період кваліфікації: 17.07.2026 18:00 - 22.07.2026 13:55
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴451 148.33 Поточний ремонт вхідних груп житлового будинку № 9 на вулиці Василя Стуса в Святошинському районі м. Києва