-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Супутниковий модем
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-002501-a
Торги відмінено
343 626.67
UAH без ПДВ
Номер:
447c0758e39445608e3a1c667dfd84dc
Внутрішній номер закупівлі:
29769302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-002501-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кулик +380634392222 dmytro.v.kulyk@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 626.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 10:46 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 10:46 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
17.07.2026 15:55 - 17.07.2026 16:24
Період кваліфікації:
17.07.2026 16:24 - 12.08.2026 11:39
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
fee81645007e46f391d1be5a0e91505b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
18.08.2026 17:39 - 29.08.2026 00:00
Дата опублікування:
18.08.2026 17:39
Дата виконання:
29.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴343 626.67 Супутниковий модем