-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вимірювальні прилади
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-000785-a
501_38340000-0
Торги не відбулися
37 298.40
UAH без ПДВ
Номер:
4e5130d6394a49dc9b9a033881085016
Внутрішній номер закупівлі:
29767615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-000785-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доманська Ганна Іванівна 380442048383 h.domanska@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 298.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 09:24 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 09:24 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 298.40 Вимірювальні прилади