• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з заміни двигунів екскаваторів ЕО2101 та ЕО2621

Торги не відбулися

43 680.00 UAH без ПДВ
Номер: 28e80d93201845d3a1784f58bf7b7bab
Внутрішній номер закупівлі: 29766334
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-011626-a   
Замовник: ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго"
Контактна особа: Шаповалова Юлія Юріївна +380501492080 julie_lubnytep@ukr.net http://lubnyteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 43 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 19:24 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 19:24 - 16.07.2026 13:00
Аукціон: з 17.07.2026 13:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴43 680.00 Послуги з заміни двигунів екскаваторів ЕО2101 та ЕО2621